Reme Lala dhe Fate Velaj, deputetët që ndjekin modën në Parlament (FOTO) – AlpeGossip
Reme Lala dhe Fate Velaj, deputetët që ndjekin modën në Parlament (FOTO)

Reme Lala dhe Fate Velaj, deputetët që ndjekin modën në Parlament (FOTO)

Nuk është hera e parë që këta dy deputetë bëjnë lajm për stilin e veshjeve të tyre. Fate Velaj, deputet i Partisë Socialiste dhe mik i vjetër i Ramës, shquhet për veshjet e veçanta dhe kombinimet interesante të ngjyrave, ndërkohë, që këtë herë ajo që na ra në sy, ishte kapelja.

Ndërsa, deputetja e re e PDIU-së, Reme Lala, nuk i kursen markat e shtrenjta kur shkon në Parlament dhe duket sikur po vjen nga ndonjë pasarelë mode.