Dhe një herë krenar! Këngëtarja me famë botërore vishet nga stilistja shqiptare! – AlpeGossip
Dhe një herë krenar! Këngëtarja me famë botërore vishet nga stilistja shqiptare!

Dhe një herë krenar! Këngëtarja me famë botërore vishet nga stilistja shqiptare!

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja me famë ndërkombëtare Oceana performoi për herë të parë në vendin tonë disa nga hitet e saj.
Përveç thjeshtësisë që e karakterizonte në komunikim këngëtarja e hitit “Cry Cry” ka zgjedhur të vishet nga një stiliste shqiptare. Ka qenë pikërisht Stela Sallaku ajo e cila ka ideuar veshjen me të cilën këngëtarja gjermane Oceana performoi në vendin tonë.