NUK DO E NJIHNI/ Beniada ndryshon look, kthehet në brune. Ja kë imiton – AlpeGossip
NUK DO E NJIHNI/ Beniada ndryshon look, kthehet në brune. Ja kë imiton

NUK DO E NJIHNI/ Beniada ndryshon look, kthehet në brune. Ja kë imiton

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë bjonde, por sot Beniada ka ndryshuar look. Modelja ka vendosur të imitojë Einxhelin e për të arritur pamjen e saj vendosi një paruke brune.

Pamjen e kombinoi me xhinse dhe bluzë për t’ju afruar sa më shumë stilit të banores, e cila për momentin ndodhet në spital pas një operacioni në krah.

Me look-un e ri, Beniada doli në oborr duke i habitur banorët teksa mori shumë komplimenta nga Arjola, e cila i tha se flokët brune i shkojnë shumë.