“NGJAN SI NEPËRKË ME KËTO FLOKË”/ Fansat “shpërthejnë” në ofendime ndaj VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“NGJAN SI NEPËRKË ME KËTO FLOKË”/ Fansat “shpërthejnë” në ofendime ndaj VIP-ave (FOTO)

“NGJAN SI NEPËRKË ME KËTO FLOKË”/ Fansat “shpërthejnë” në ofendime ndaj VIP-ave (FOTO)

Postimet e vipave në rrjetin social Instagram janë të përditshme dhe të tilla janë edhe komentet që ato marrin nga fansat.

Sigurisht që shije të mirë lënë ato pozitive por mund të themi se edhe komentet negative i vendosin disi vipat në qendër të vëmendjes.

Ashtu si çdo herë, edhe sot AlpeGossip.al do t’ju njohi me komentet gjykuese apo ofenduese të fansave të cilat me siguri i keni humbur.

Në punatën e emisionit që drejton i ftuari i Roza Latit ishte ish i dashuri i saj por mesa duket fansat e kanë vëmendjen tjetërkund. Njëri prej tyre i komenton se me flokë të zeza ngjan si “nepërkë”:

Teksa reklamon një produkt, Klaudia Pepa merr një koment  nga fansi i cili “shpërthen” në ofendime:

View this post on Instagram

My Sunday … #relax 😎 Thanks @cigare.al

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Klea Hutën, e kemi parë gjithmonë si një vajzë të thjeshtë dhe që nuk eksperimenton me lookun e mesa duket kjo nuk u pëlqen fansave:

View this post on Instagram

💜💗

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

/AlpeNews.al