Krokodili ha gruan me fëmijën e saj të vogël, dëshmitë shokuese: Nuk bëmë dot asgjë – AlpeGossip
Krokodili ha gruan me fëmijën e saj të vogël, dëshmitë shokuese: Nuk bëmë dot asgjë

Krokodili ha gruan me fëmijën e saj të vogël, dëshmitë shokuese: Nuk bëmë dot asgjë

Nje ngjarje horror raportohet nga Uganda, ku nje grua rreth te 40-ve dhe femija i saj i vogel humben jeten te ngrene nje nje krokodil.

Ngjarja e tmerrshme sipas mediave te huaja ka ndodhur nderkohe qe gruaja sapo ishte afruar per te mbushur uje, shoqeruar edhe nga femija, kur eshte perlare nga krokodili.

Behet fjale per nje zone qe njihet per rrezikun nga krokodilet njerezngrenes. Pas ngjarjes autoritetet kane dhene alarmin per gjithe banoret qe te mos i afrohen zones per te shmangur cdo rrezik.

Nderkohe qe deshimtare tregojne se nuk munden dot te benin asgje. “Ishte e tmerrshme, nuk beme dot gje, krokodili iku me shpejtesi me trupin e gruas ne goje”- thane ata.