Për punë apo si ”të dashur”? Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen sërish ”MAT” në… (FOTO) – AlpeGossip
Për punë apo si ”të dashur”? Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen sërish ”MAT” në… (FOTO)

Për punë apo si ”të dashur”? Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen sërish ”MAT” në… (FOTO)

Prej disa javësh Albi Nako dhe Alba Hoxha kanë qenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve për një lidhje mes tyre. Dyshimet nisën nga fakti që dyshja u pa në disa vende bashkë, një herë në Paris e një herë në Bruksel e më pas në Zvicër.

Ndonëse Albi u shpreh se ndodheshin atje për punë, thashethemet vazhduan e madje u tha se dyshja do e zyrtarizonin lidhjen madje u përfol edhe për një fejesë të mundshme e cila u refuzua kategorikisht nga dyshja në fjalë. Mirëpo siç duket ata kanë udhëtuar sërish bashkë ditën e sotme. Albi Nako dhe Alba Hoxha ndodhet që të dy në Ulqin në Mal të Zi nga ku kanë publikuar video në instastory në të cilat kanë tregouar vendndodhjen.

Nuk e dimë nëse kanë shkuar për punë apo për pushime, por do e mësojmë më vonë.