“A KE BËRË SEKS NË DET?” Këta vip-a e pranuan publikisht: Nga Rita Lati tek Rudina… (FOTO) – AlpeGossip
“A KE BËRË SEKS NË DET?” Këta vip-a e pranuan publikisht: Nga Rita Lati tek Rudina… (FOTO)

“A KE BËRË SEKS NË DET?” Këta vip-a e pranuan publikisht: Nga Rita Lati tek Rudina… (FOTO)

“A ke bërë seks në det?”

Një ndër pyetjet më të sikletshme që u drejtohet personazheve të njohur është edhe tema për marredhëniet seksuale. Duket se një nga vendet ku ata preferojne për të kaluar një  eksperience të çmendur seksuale është edhe deti dhe rastet nuk janë të pakta.

Ne ju njohim me vip-at që kanë bërë seks në det dhe e kanë pranuar publikisht në sy të publikut.

Rudina Dembacaj

Aktorja dhe moderatorja na ka zbuluar se vendi më i çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale ka qenë në det

Dj Sardi

“Vendi më i çmendur ku ke bërë seks”, ishte pyetja interesante që Sardi nuk hezitoi aspak të përgjigjej dhe tha “Te Syri i Kaltër, në ujë akull të ftohtë”.

Roza Lati

Aktorja e njohur e ftuar në emisionine të bijës u është përgjigjur disa pyetjeve të sikletshme.Aktorja deklaroi para të gjithëve se ka bërë seks në plazh duke shtuar se është rritur pranë detit.

Roza Lati

Moderatorja e njohur dallohet për tipin e çiltër dhe pa komplekse ku në emisionine  saj ka pranuar publikisht  se ka bërë seks në plazh.

AlpeNews.al