Stilistja e njohur u jep shuplakë vipave shqiptarë: “Shumica e këtyre shkojnë në palester sikur ikin në event” – AlpeGossip
Stilistja e njohur u jep shuplakë vipave shqiptarë: “Shumica e këtyre shkojnë në palester sikur ikin në event”

Stilistja e njohur u jep shuplakë vipave shqiptarë: “Shumica e këtyre shkojnë në palester sikur ikin në event”

Pjesë e eventit në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës ishte stilistja e njohur, Stela Sallaku.

Ndër të tjera, Stela është treguar mjaft e drejtpërdrejtë dhe mjaft “e egër” me personazhet shqiptarë që shkojnë në palestër, të veshur në mënyrë të papërshtatshme.

“Shumica e personazheve vishen për palestër sikur po shkojnë në ndonjë event”, – u shpreh Stela.

Epo, besojmë se pas kësaj personazhet do të fillojnë të vishen pak më natyrshëm kur shkojnë në palestër. /Blitz.al/

Thumb 10 shkurt pjesa 1

Rikthehet THUMB dhe me rubrika te reja.:) Kujt ia kemi dhene kete jave THUMBS UP dhe THUMB DOWN? Kiara Titon zbulon me ne fund te verteten e lidhjes se saj me Butrint Imerin, dhe detajet e takimit te tyre qe u komentua ne media. Mikrofoni i THUMB ka qene ne palestren me te re te hapur ne Tirane. Aty kemi thumbuar disa personazhe si Ana Lika, Dorian Ramaliu, Estela Ujka e Niko Komani se nese kane flirtuar ndonjehere me instruktorin/en e palestres. Ndiqni videon ne vijim! 🙂

Posted by Blitz.al on Saturday, February 10, 2018