GIGI DHE ZAYN NDAHEN SËRISH? Ja deklarata e modeles që na la pa fjalë: Nuk të përkas ty…(FOTO) – AlpeGossip
GIGI DHE ZAYN NDAHEN SËRISH? Ja deklarata e modeles që na la pa fjalë: Nuk të përkas ty…(FOTO)

GIGI DHE ZAYN NDAHEN SËRISH? Ja deklarata e modeles që na la pa fjalë: Nuk të përkas ty…(FOTO)

Çifti Zayn Malik dhe Gigi Hadid ka hyrë sërish në krizë. Në mediat rozë po shkruhet se atanuk janë më bashkë dhe I gjithë ky aludim është ngirutr pasi Zayn nuk e ndjek më Gigin në Instagram.

Pasi u ndanë dhe u ribashkuan në muajin qershor, të gjithë fansat e tyre u lumturuan që ata arritën të gjenin gjuhën e përbashkët. Fotot në rrjete sociale u shpeshtuan, sërish ata nuk e fshehnin dashurinë por duket se dë fundmi gjërat kanë ndryshuar sërish.

Ishin pikërisht ndjekësit ata që vunë re se Zayn nuk e ndiqte më Gigin në Instagram.

“Zayn dhe Gigi sapo u ndanë”.

“Uroj gjithë të mirat edhe pse tashmë jeni ndarë”,- kanë qenë këto disa nga komentet.

Ajo që e përforcon këtë aludim akoma dhe më shumë është një shkrim I Gigit rreth një muaj më parë në të cilin shprehej:

“Nuk të përkas ty. Nuk të detyrohem asnjë shpjegim mbi veten përvec atyre që dua unë të ti tregoj. Nuk të kërkoj forcë kur jam e dobët. Nuk të detyrohem përgjigje kur ti pyet”.

Kujtojmë se fotoja e tyre e fundit është publikuar në 21 tetor ndaj kjo ndarje mund të jetë e vërtetë.