MODË KARANTINE/ 5 trendet më të çuditshme që do të këtë vera e 2020-s (FOTOT) – AlpeGossip
MODË KARANTINE/ 5 trendet më të çuditshme që do të këtë vera e 2020-s (FOTOT)

MODË KARANTINE/ 5 trendet më të çuditshme që do të këtë vera e 2020-s (FOTOT)

Ka kaq shumë tendenca për ta mirëpritur si duhet verën e 2020-s pas qëndrimit të izoluar në shtëpi për 3 muaj, saqë jemi shumë të entuziasmuar

Por kjo verë vjen edhe me disa trende të çuditshme që duket sikur janë frymëzuar nga moda e karantinës.

Nga ekspozimi i bokserave apo i reçipetave, te vendosja e aksesorëve mbi çorapet e gjata, ka disa tendenca mjaft të papritura këtë verë që jemi të sigurt se do ta bëjnë pamjen tuaj të duket unike.

Ne ju ftojmë t’i ndiqni një pas një, dhe na besoni në fund të artikullit do të mbeteni me gojë hapur!

Veshjet e tenisit! (Fundi me pala, çorapet e bardha mbi atlete dhe gjithçka e bardhë)

Vetëm reçipeta, s’është problem! (dhe jo reçipeta dosido, por me fruda apo me lidhje që kombinohen perfekt)

Bokserat e të dashurit bëni mirë t’i fshihni!

Trendi i sandaleve të shëmtuara! (Gërmoni mirë në dollap pasi me siguri i keni një palë të tilla!)

 

Aksesorë mbi çorape? PO. Pse? Sepse është trendi i ri i verë 2020.