PROBLEM QË E KANË TË GJITHA VAZJAT/ Lori Hoxha na tregon “hallin” që e ka zënë me Sarën: Fotot që… – AlpeGossip
PROBLEM QË E KANË TË GJITHA VAZJAT/ Lori Hoxha na tregon “hallin” që e ka zënë me Sarën: Fotot që…

PROBLEM QË E KANË TË GJITHA VAZJAT/ Lori Hoxha na tregon “hallin” që e ka zënë me Sarën: Fotot që…

Këtë fillim viti, trashëgimtaret e “Top Channel”. Lori dhe Sara hoxha kanë bërë një udhëtim së bashku drejt Dubait, për t’u relaksuar e për të shijuar më shumë kohën me njëra-tjetrën.

Në rrjete sociale, dy vajzat kanë ndarë herë pas here momente nga pushimet e tyre, duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Sara dhe Lori sigurisht që e shijojnë në maksimum shoqërinë e njëra-tjetrës, por ka një “problem” të madh që e pengon Lorin të kënaqet 100%: Fakti që Sara s’i shkrep pozat perfekte!

Këtë hall, trashëgimtarja e “Top Channel” e ka ndarë me ndjekësit në InstaStory, duke publikuar një foto që ajo i ka bërë Sarës dhe një foto që Sara ia ka bërë asaj.

“Fotot që i bëj unë dhe fotot që ajo më bën mua.”- shkruan Lori, duke na bërë të qeshim.

 

Në fakt, kush ka motra e kupton më mirë këtë! Sa herë ju ka ndodhur të “grindeni” me motrat tuaja për shkak se nuk dinin të gjenin këndin perfekt të fotos, dritën e duhur, të të nxirrnin të gjatë, të dobët, me bel, me pamje perfekte në sfond, etj. etj. etj.