“DISS NOIZYT DHE FJOLLA MORINËS/ Edhe kjo këngëtare lahet me shampanjë (VIDEO) – AlpeGossip
“DISS NOIZYT DHE FJOLLA MORINËS/ Edhe kjo këngëtare lahet me shampanjë (VIDEO)

“DISS NOIZYT DHE FJOLLA MORINËS/ Edhe kjo këngëtare lahet me shampanjë (VIDEO)

‘Të lahesh’ me shmapanjë duket se po kthehet në trend së fundmi. Ishte Noizy I pari që përmes videove tregonte orën e shtrenjtë mbi të cilën hidhte shampanjë. Pas tij edhe Fjolla Morina bëri të nëjtin gjest teksa ishte

Pas Fjolla Morinës e cila pati publikuar video duke u larë me shampanjë, radha është për një tjetër këngëtare e cila ka bërë të njëjtën gje.

Bëhet fjalë për Rovena Stefën e cila ka publikuar video në Instagram ku shihet me bikini me ngjyrë të bardhë teksa po ia hedh vetes dy shishe ‘moet’.

‘Dikush lahet me shampanjë’ ka shkruar ajo nën video.