“JETOJMË POSHTË URËS”/ Aktori Jackie Chan dëbon vajzën e TIJ: Është lezbike – AlpeGossip
“JETOJMË POSHTË URËS”/ Aktori Jackie Chan dëbon vajzën e TIJ: Është lezbike

“JETOJMË POSHTË URËS”/ Aktori Jackie Chan dëbon vajzën e TIJ: Është lezbike

Ai është aktori i famshëm i shumë filmave të njohur. Shumë filma janë bërë të suksesshëm nga roli që ka pasur Jackie Chan.

Aktori shumë i njohur ndoshta ka arritur që te ketë një karrierë të madhe por mesa duket ai nuk paska bërë arritjen e jetës, të qenit një baba i mirë, shkruajnë mediat e huaja.

Vajza e tij endet rrugeve për shkak se babai i saj nuk pranon drejtimin seksual të saj.

Në një video Etta Ng ka shprehur se:

“Ne jetojmë poshtë një ure pasi prindrit dhe shoqëria nuk më përkrahin. Nuk mund të drejtohem dhe në stitucionet e strehimit pasi kam frikë se do më ndajnë nga e dashura ime”, tha ajo.

Kjo nuk është e vetmja gjë që aktori për të cilën aktori ka lënë mënjanë vajzën e tij biologjike. Ai nuk është kujdesur asnjëherë për të pasi ajo ka qenë një fëmijë i jashtëligjshëm.

Mesa duket fama dhe pasuria që nuk të bejnë domosdoshmërisht një prind të kuptueshëm e mendjehapur.