SIKUR TA DINIT/ Ja çfarë sakrificë bën Getoari për mjekrën që çdo vajzë ja ka fiksim – AlpeGossip
SIKUR TA DINIT/  Ja çfarë sakrificë bën Getoari për mjekrën që çdo vajzë ja ka fiksim

SIKUR TA DINIT/ Ja çfarë sakrificë bën Getoari për mjekrën që çdo vajzë ja ka fiksim

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e humorit “Xing me Ermalin” do të jetë reperi i njohur Getoar Selimi. Pas 4 vitesh mungesë në skenat televizive, Ghetto do të vijë në “Xing” duke argëtuar publikun në sallë dhe shikuesit me rrëfimet e batutat e tij, që me siguri do t’ju mbërthejnë sonte para ekranit.

Shumë i komentuar për pamjen e tij dhe një ndër reperët më të preferuar nga femrat, Getoari ka treguar në studio ç’heq me mjekrën që të gjitha femrat ja kanë fiksim.

“Kur zgjohem nga gjumi, mezi e gjej gojën.”- ka rrëfyer reperi, ndërkohë që publiku ka nisur të qeshë me të madhe.