Nuk e keni vënë re por këto 7 VIP-e shqiptare kanë kopjuar njëra tjetrën! Zbuloni DETAJET në FOTO – AlpeGossip
Nuk e keni vënë re por këto 7 VIP-e shqiptare kanë kopjuar njëra tjetrën! Zbuloni DETAJET në FOTO

Nuk e keni vënë re por këto 7 VIP-e shqiptare kanë kopjuar njëra tjetrën! Zbuloni DETAJET në FOTO

Personazhet publikë vijnë shpesh në qendër të vëmendjes për gjithçka që bëjnë në ekran ose jashtë tij. Shumë të komentuar për stilin e veshjes, modelin e flokëve, makeup-in etj, vipat shqiptarë arrijnë gjithmonë të marrin vëmendjen maksimale të publikut.

Duket se së fundmi një model i ri flokësh është bërë trend për femrat e famshme shqiptare dhe po pëlqehet mjaft edhe nga fansat. Me siguri nuk e keni vënë re këtë detaj në fotot e tyre, por Xing.al ka sjellë për ju VIP-et që janë shfaqur në foto me të njëjtin model flokësh.

Elvana Gjata

Françeska Jace

Armela Hyseni

Besa Kokëdhima

Adelina Berisha

Luana Vjollca

Dua Lipa