BERETAT FRANCEZE/ Trendi që po ”çmend” VIP-et dhe blogeret shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
BERETAT FRANCEZE/ Trendi që po ”çmend” VIP-et dhe blogeret shqiptare (FOTO)

BERETAT FRANCEZE/ Trendi që po ”çmend” VIP-et dhe blogeret shqiptare (FOTO)

Beretat franceze po kthehen në një trend shumë të pëlqyer e të përdorur kohët e fundit. Të sofistikuara, të ëmbla dhe tepër shik ky akesor po kthehet në të preferuarin e të gjitha femrave.

Ka diçka për beretën franceze që të bën të dukesh konfidente dhe e patrembur. Barett franceze janë tepër të thjeshta për tu veshur.

Mund të përdoren në një look të thjeshtë dhe të përditshmërisë por gjithashtu mund të shoqërohen dhe me veshje të veçanta. Ky aksesor do t’ju bëjë të dukeni mjeshtre në fushën e modës dhe gjithashtu do të gjithë do të ndihen xhelozë për stilin tuaj.

Beretat kanë cilësinë e rrallë të së qenurit tradicionale por dhe shumë fleksible për tu kombinuar. Kjo ndoshta është dhe arsyeja pse VIP-et dhe blogeret tona e preferojnë kaq shumë.

Më poshtë ne do t’ju paraqesim disa foto ku personazhet e famshëm shqiptarë e kanë kombinuar beretë franceze me një larmishmëri veshjesh e stilesh. /AlpeGossip.al

Xhensila Myrtezaj

Elvana Gjata

Arbana Osmani

Tayna

Sara Kolami

Aulona Musta

Lori Hoxha

Anxhelina Kotorri