PA TË MBATHURA NË EMISION/ Ingrid Gjoni: Nuk i vesh, i kam bezdi (FOTO) – AlpeGossip
PA TË MBATHURA NË EMISION/ Ingrid Gjoni: Nuk i vesh, i kam bezdi (FOTO)

PA TË MBATHURA NË EMISION/ Ingrid Gjoni: Nuk i vesh, i kam bezdi (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor shqiptar, Ingrit Gjoni ishte e ftuar së fundmi në “Why not”, ku zbuloi shumë mbi karrierën dhe jetën private.

Gjatë një loje, ku duhet të përgjigjej brenda sekondave, Roza e pyeti Ingritin për tre gjërat që vesh poshtë rrobave. Përgjigja e këngëtares ishte e papritur pasi ajo tha se nuk vesh fare.

“Problemi është se unë nuk vesh. S’i kam veshur kurrë se më japin bezdi”, u shpreh Ingriti.

“Ç’kam hequr unë gjatë provave”, tha me humor Herion Mustafaraj.