NJË BASHKËSHORT SI MEDA/ I organizon Lules një surprizë të veçantë për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
NJË BASHKËSHORT SI MEDA/ I organizon Lules një surprizë të veçantë për ditëlindje (FOTO)

NJË BASHKËSHORT SI MEDA/ I organizon Lules një surprizë të veçantë për ditëlindje (FOTO)

Mbrëmë ka qenë natë e veçantë për Medën dhe gruan e tij Lulen.

Bashkëshortja e këngëtarit  ka festuar ditëlindjen e saj të 34-të.

Me rastin e kësaj date të veçantë për të, bashkëshorti është treguar romantik duke i  bërë një surprizë asaj.

Meda ka ndarë me ndjekësit momente nga festa, ku shihen edhe disa emra të tjerë të njohur të showbizit.

Ndërsa pranë fotos në të cilën protagonistja kryesore e mbrëmjes shihet me një buqetë lule në dorë ai i ka shkruar disa fjalë.

‘’ Cdo dite e jetes behet me e bukur me ty, edhe 100 jete te kisha do zgjidhja ti kaloja si tani pa asnje ndryshim, gezuar ditelindjen o mehlem i shpirtit tem ❤’’.