E KAPI MAT ME DASHNOREN/ Ndahet nga bashkëshorti aktorja shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
E KAPI MAT ME DASHNOREN/ Ndahet nga bashkëshorti aktorja shqiptare (FOTO)

E KAPI MAT ME DASHNOREN/ Ndahet nga bashkëshorti aktorja shqiptare (FOTO)

Aktorja shqiptare e “O sa mirë”, Arjola Demiri është ndër më të komentuarat në media jo vetëm për anën profesionale, por edhe atë private ku një nga lajmet më të bujshme për të ka qenë ndarja nga bashkëshorti.

Në një intervistë për “Mirage”, Arjola ka folur për herë të parë për ndarjen duke u shprehur se shkak ishte tradhëtia.

“Arsyeja e ndarjes ishte tradhëtia. Pas ndarjes nuk kemi ndonjë raport kushedi se çfarë. Nuk takohemi, s’kemi pse të takohemi”, është shprehur aktorja.

Arjola ka rrëfyer se aktualisht është beqare dhe nuk e mendon të martohet edhe njëherë.