“O JETA IME SA E BUKUR JE”/ Oriola postoi FOTON sexy dhe shoqja e saj ia shprehu publikisht – AlpeGossip
“O JETA IME SA E BUKUR JE”/ Oriola postoi FOTON sexy dhe shoqja e saj ia shprehu publikisht

“O JETA IME SA E BUKUR JE”/ Oriola postoi FOTON sexy dhe shoqja e saj ia shprehu publikisht

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura e të përfolura shqiptare për shkak të paraqitjes së saj seksi dhe tërheqëse. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe kjo është arsyeja pse kurrë nuk mungon në lajmet rozë.

Së fundmi bukuroshja ka realizuar një set fotografik dhe disa i ka ndarë me ne.

  

Duket seksi, super bukur dhe kjo është pikërisht arsyeja pse të gjithë fansat e komplimentojnë për pamjen e saj.

Ditën e sotme, Oriola ka zgjedhur të postojë një foto ku duket perfekte e veshur me jeshile dhe me buzë të kuqe. Mes të gjitha komenteve fantastike që ajo ka marrë, një na tërhoqi vëmendjen.

Ai i shoqes së saj, Beatrix Ramosaj. Të gjithë e dimë tashmë se vajzat janë mike shumë të mira dhe e shprehin këtë gjë gjatë gjithë kohës me anë të postimeve ku shfaqen së bashku duke u kënaqur. Bukuroshet nuk ngurrojnë të shprehin dashurinë haptazi dhe Beatrixi ka bërë pikërisht këtë gjë në foton e shoqes së saj.

Eh o Beatrix, e kuptojmë shumë mirë këtë koment!

/AlpeGossip.al