RAMË NË DASHURI/ Shihni ngjyrën tendencë e flokëve për këtë fundvit po pushton “Instagram-in” (FOTO) – AlpeGossip
RAMË NË DASHURI/ Shihni ngjyrën tendencë e flokëve për këtë fundvit po pushton “Instagram-in” (FOTO)

RAMË NË DASHURI/ Shihni ngjyrën tendencë e flokëve për këtë fundvit po pushton “Instagram-in” (FOTO)

Të gjithë e pëlqejmë pijen e shampanjës,por sikur të kemi të njëjtën preferencë edhe për ngjyrën e flokëve shampanjë?

Ky Vit i Ri duhet patjetër t’iu gjejë me një ndryshim të madh ,dhe pse jo mos të provojmë trendin më të ri ngjyrë shampanjë.

Hije bjonde në bezhë dhe ngjyrat e arta janë ngjyrat e preferuara në Instagram dhe të gjithë e dimë arsyen pse.

Parukjeria Kimberly Bonondona thotë, se dy nga nuancat më të shpeshta janë nuancat bjonde ari dhe bjonde akulli,ndërsa “shampanja” është e duhura për miksimin e këtyre dy ngjyrave të mrekullueshme,po aq të preferuara nga ju.

“Kur rrënja është më e ngrohtë dhe shkrihet në këtë bjonde të ndritshme ngjyrë bezhë me një nuancë të artë, ngjan me një gotë shampanjë”, thotë Kimberly.

Kjo ngjyrë shampanjë është mënyra më e mirë per të sjellë diçka të veçantë dhe të re mbi veten tuaj.