PAS PAMJEVE NË KLIP/ Klaudia zbulon si e thërret Getin dhe do mekeni së qeshuri – AlpeGossip
PAS PAMJEVE NË KLIP/ Klaudia zbulon si e thërret Getin dhe do mekeni së qeshuri

PAS PAMJEVE NË KLIP/ Klaudia zbulon si e thërret Getin dhe do mekeni së qeshuri

Ditën e djeshme reperi i njohur Getoar Selimi ka publikaur këngën e re të titulluar ‘Amante’ që u prit shumë mirë nga fansat dhe deri tani është klikuar shumë në Youtube. Një nga detajet që e bënte më special këngën ishte padyshim pjesëmarrja e balerinës së njohur shqiptare, Klaudia Pepa, e cila i mahniti të gjithë me lëvizjet e saj.

Siç duket ky projekt ka qenë shumë i rëndësishëm për Klaudia e cila e ka shpërndarë vazhdimisht në profilin e saj. Po ashtu edhe Getoari e ka postuar në profilin e tij ku në komentet e postimit ka tërhequr vëmendjen Klaudia.

“Daja Geti super bre”, i ka shkruar Klaudia Getoarit duke zbuluar kështu se si e thërret reperin në përditshmërinë e saj. Ky koment ka shkrirë së qeshuri fansat dhe ka marrë një numër të lart pëlqimesh.