Makinat luksoze ju lënë pa fjalë, Noizy tani ju tregon dhe shtëpinë (FOTO) – AlpeGossip
Makinat luksoze ju lënë pa fjalë, Noizy tani ju tregon dhe shtëpinë (FOTO)

Makinat luksoze ju lënë pa fjalë, Noizy tani ju tregon dhe shtëpinë (FOTO)

Noizy është një nga emrat më të njohur të muzikës që njhet për shpenzime të ‘çmendura’ në blerjen e makinave.
Deri më tani ai ka bërë të tijat tre Ferrari dhe ka treguar një vend parkimi ku krah tyre ka dhe të tjera makina luksoze.

Reperi i njohur dhe njëkohësisht një nga emrat më të dashur të të rinjve shqiptarë ka treguar pa nga shtëpia e tij, në qytetin bregdetar, në Durrës.

Noizy ka publikur një video në Snap Chat ku dallohet ambjente të areduara jo me ndonjë luks të veçantë.

Nga pamjet duket si një shtëpi e areduar enkas për një djalë beqar, pasi shpesh Noizy publikon video i rrethuar nga shumë miq.