DO TË HABITENI/ Është super bos por Fatmir Hysenbelliu kapet duke blerë tek tregu çam (VIDEO) – AlpeGossip
DO TË HABITENI/ Është super bos por Fatmir Hysenbelliu kapet duke blerë tek tregu çam (VIDEO)

DO TË HABITENI/ Është super bos por Fatmir Hysenbelliu kapet duke blerë tek tregu çam (VIDEO)

Fatmir Hysenbelliu është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar, i cili jo rrallëherë tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet e shumta ku tregon jetën luksoze që bën.
Mirëpo, teksa ishte i ftuar në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës, ai është filmuar teksa udhëton me autobus dhe shkon të bëjë shopping tek tregu çam, për të blerë tutat sportive si të djemve të kombëtares.

Mesa duket, ai ka vendosur të lërë pas jetën super luksoze për një ditë, duke hequr dorë nga automjeti personal dhe dyqanet e shtrenjta të firmave, siç mund ta shihni në videon promo të emisionit.