Njihuni me mamin e Era Rusit, nuk do ta besoni sa ngjanë (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me mamin e Era Rusit, nuk do ta besoni sa ngjanë (FOTO)

Njihuni me mamin e Era Rusit, nuk do ta besoni sa ngjanë (FOTO)

Ajo është nja nga këngëtaret më të mira shqiptare me një vokal të papërsëritshëm.

Era Rusi ka preferuar të qëndrojë larg skandaleve dhe lajmeve të bujshme në media.

Gjithashtu dhe jeta e saj private mbrohet me fanatizëm nga syri i publikut. Por këtë herë Era na ka prezantuar me mamin e saj.

Edhe pse ajo është brune në dallim nga këngëtarja vihet re qartazi ngjashmëria e madhe mes tyre.