Noizy publikon këtë foto me Taynën/ Shihni se çfarë i bëri bashkë ata (FOTO) - AlpeGossip
Noizy publikon këtë foto me Taynën/ Shihni se çfarë i bëri bashkë ata (FOTO)

Noizy publikon këtë foto me Taynën/ Shihni se çfarë i bëri bashkë ata (FOTO)

Tayna është këngëtarja që shpërtheu gjatë këtij viti në skenën muzikore shqiptare. Këngët e saj u shndërruan në hite, ndërsa në verën e vitit 2018, ajo ishte shumë e angazhuar në koncerte dhe mbrëmje muzikore.

E siç duket koncertet muzikore të reperes vijojnë edhe në këtë periudhë të vitit. Mirëpo nëse fansat presin një bashkëpunim të saj me Noizyn, ju themi që ata do të bashkohen, por jo për një këngë, por për një koncert në Kirchheim të Gjermanisë.

Është Noizy ai që ka publikuar këtë foto në instastory ku tregon se do të ndajë skenën me Taynën me 31 tetor.