“E DI QË MË DO LAKURIQ”/ Këngëtarja i dedikon këngë mashkullit që… (VIDEO) – AlpeGossip
“E DI QË MË DO LAKURIQ”/ Këngëtarja i dedikon këngë mashkullit që… (VIDEO)

“E DI QË MË DO LAKURIQ”/ Këngëtarja i dedikon këngë mashkullit që… (VIDEO)

Flaka Krelani është rikthyer me një projekt të ri muzikor “Vet’Me” dedikuar djalit të pasur që i do femrat vetëm për një natë.

Këngëtarja e ka përshkruar rastin e tij duke ia krahasuar veprimet njësoj si ato të “femrave”. Kënga është baladë dhe teksti e muzika janë punuar nga vetë Flaka, por nuk dihet nëse lidhet me jetën e saj personale.

Flaka ka vendosur që këtë projekt ta publikojë vetëm në versionin audio, por pritet që të vijë edhe me klip.

Suksesi i fundit muzikor për të ishte bashkëpunimi me Pancho City me këngë “DEF Star” para 8 muajsh.