JONA SPAHIU PUBLIKON VIDEON NGA MARTINITETI/ Moderatorja “na përloti” me shkrimin prekës: Dimension tjetër i jetës… – AlpeGossip
JONA SPAHIU PUBLIKON VIDEON NGA MARTINITETI/ Moderatorja “na përloti” me shkrimin prekës: Dimension tjetër i jetës…

JONA SPAHIU PUBLIKON VIDEON NGA MARTINITETI/ Moderatorja “na përloti” me shkrimin prekës: Dimension tjetër i jetës…

Pas martesës me bizesmenin Frenkli Tmeri,   moderatorja e njohur Jona spahiu para 6 ditësh ka sjell në jet fëmijën e parë. Jona është bërë nënë e një djali të cilin e pagëzoi me emrin Raiden.

Moderatorja edhe gjatë shtatzënisë ka qenë aktive në rrjetin social Instagram dhe ditën e sotme ka publikuar një video ku tregon momente gjatë pritjes së vogëlushit. Krahas videos ajo bën edhe shkrimin emocionues:

“Zoti mendoi qe ti te ndricoje jetet tona me 17.09.2018 ,ndersa halla deshi qe ti te quhesh Raiden,Zoti i Drites dhe i Vetetimes.
Faleminderit qe na prezantove me nje tjeter dimension te jetes Raiden Ymeri”: