Pasi i vuri “FLAKËN RRJETEVE” me fotot NUDO/ Klaudia Pepa rikthehet si ‘BISHË’, hap këmbët dhe bën…(VIDEO) – AlpeGossip
Pasi i vuri “FLAKËN RRJETEVE” me fotot NUDO/ Klaudia Pepa rikthehet si ‘BISHË’, hap këmbët dhe bën…(VIDEO)

Pasi i vuri “FLAKËN RRJETEVE” me fotot NUDO/ Klaudia Pepa rikthehet si ‘BISHË’, hap këmbët dhe bën…(VIDEO)

Pas një periudhe ku postimet e saj i ngjanin atyre të ‘një vajze të mirë’ , balerina e shumëpërfolur, Klaudia Pepa është rikthyer plot vrull.
Ajo ka ndarë në Instagramin e saj një video ku bën ‘akrobacira’ në shtratin e saj. Si gjtihmonë publikimet e saj ngjallin mjaft debate e komente nga fansat.

‘kur qëndron gjatë gjithë ditës në shtëpi’- ka shkruar Klaudia krah videos së saj. Me siç duket rutina e saj nuk është aspak e qetë dhe aq më pak e bezdisshme.

Reagimet kanë qenë të menjëhershme në publikimin e saj.