KOHË PA E PARË NË EKRAN/ Ja sa ka ndryshuar Ledion Liço (FOTO) – AlpeGossip
KOHË PA E PARË NË EKRAN/ Ja sa ka ndryshuar Ledion Liço (FOTO)

KOHË PA E PARË NË EKRAN/ Ja sa ka ndryshuar Ledion Liço (FOTO)

Prej kohësh ka hequr dorë nga rrjetet sociale dhe nga ekrani.

E kemi fjalën për moderatorin Ledion Liço të cilin të vetmet herë ku publiku mund ta shoh janë fotot e publikuara nga bashkëshortja e tij Sara Hoxha.

Image

Dhe ditën e djeshme Ledion Liço festoi ditëlindjen dhe përvjetorin e martesës me Sara Hoxhën dhe kjo e fundit publikoi një foto me Ledionin pas shumë kohësh ku shfaqeshin të lumtur krah njëri-tjetrit.

‘Duke festuar me Zotin Ledion Liço sonte’, shkruan Sara krah fotos, në të cilën Ledioni shfaqet i veshur me kostum të zi dhe Sara me një fustan me lule.

Gjithashtu Sara ka preferuar të mos zbulojë foto të tjera nga festa private.

Image