“MË TË MADHE KËMBËN SE SA TRUPIN…”/ Komentet “pikante” të ditës, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT) – AlpeGossip
“MË TË MADHE KËMBËN SE SA TRUPIN…”/ Komentet “pikante” të ditës, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT)

“MË TË MADHE KËMBËN SE SA TRUPIN…”/ Komentet “pikante” të ditës, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Arilena Ara ka postouar një selfie disa orë më parë në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja ndodhet në plazh dhe duket shumë natyrale nga fytyra. Kjo foto nuk i ka shëtuar komenteve të shumta, por  një koment që ra në sy ishte nga ndjekësja e saj. Ajo i shkruan: Sikur ti ka lëpirë lopa ato flok dhe boll na shite mend sikur je natyrale se në të vërtetës’je, ndjeksja e ka thumbuar këngëtaren për flokët se i ka sikur ja ka lëpirë lopa dhe se ajo shet shumë mend sikur është natyrale, ndjekësja mendon se këngëtarja nuk është aspak natyrale në fytyrë.

Kida ka postuar një foto në instagram ku duket mjaft bukur. Këngëtarja është e ulur në tokë dhe është munduar të kapi një foto artistike. Kjo foto nuk i ka shpëtuar komenteve pozitve por edhe aatyre thumbuese. Ndjekësja në koment i ka shkrojtur: Më të madhe këmbën se sa trupin, ça numri i ke atletet 50-ta. Ndjekësja e ka thumbuar Kidën pasi në foto i kanë dalë atletet më të mëdha se trupi dhe se i ka numri 50-ta.

Jonida Maliqi ka postuar një foto e veshur me të zeza dhe ka vendosur syze. Komenet kanë qenë të shumta por ky koment i shkruajtur nga ndjekësja ra më shumë në sy. Ndjeksja i komenton duke i shkruajtur: Sa femër pa stil je, po ato dhëmbët si prej kallçuku aq dallim të bëjnë, shëmtuar shëmtuar dukesh. Ndjkësja mendon se këngëtarja është femër pa stil dhe se dhëmbët i ka si prej kallçuku dhe suket shumë shëmtuar.