“KOHË E GJATË…”/ Eneda Tarifa reagon për herë të parë pasi iu bë lidhja publike – AlpeGossip
“KOHË E GJATË…”/ Eneda Tarifa reagon për herë të parë pasi iu bë lidhja publike

“KOHË E GJATË…”/ Eneda Tarifa reagon për herë të parë pasi iu bë lidhja publike

Rreth një muaj më parë në media u bë publike lidhje e Eneda Tarifës. Këngëtarja u fotografua me partnerin e saj, një basketbollist i quajtur Gent Lasku.

Eneda Tarifa reagon për herë të parë pasi iu bë lidhja

Që nga ai moment Eneda u tërhoq nga rrjetet sociale dhe vetëm së fundmi është rikthyer. Ajo ka reaguar duke publikuar në Instagram një selfie ku shfaqet në super formë.

Eneda Tarifa reagon për herë të parë pasi iu bë lidhja

“Kohë e gjatë pa u parë”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.