“TË FUSJA LEKËT TE BREKËT”/ Renato Mekolli tregon kërcënimin me armë të hajduteve në bankë (VIDEO) – AlpeGossip
“TË FUSJA LEKËT TE BREKËT”/ Renato Mekolli tregon kërcënimin me armë të hajduteve në bankë (VIDEO)

“TË FUSJA LEKËT TE BREKËT”/ Renato Mekolli tregon kërcënimin me armë të hajduteve në bankë (VIDEO)

Për Çaj në BE Caffee, shef Renato tregoi dhe një histori që nuk ja uron askujt ta përjetojë. I ndodhur në një bankë në Greqi, ai është përballur me hajdutët e maskuar të cilët nën kërcënimin e armës vodhën kasafortën. Renato kishte shkuar për të derdhur një sasi parash dhe ajo që i erdhi në mendje, pasi pa grabitësit ishte të fshihte lekët. Po ku?

“Është vërtetë dhe është shumë e frikshme, mos ju ndodhtë. Kam qenë në bankë dhe u futën dy veta të maskuar dhe të gjithë ne që prisnim u frikësuam dhe zbritëm poshtë karriges. Njëri nxori pistoletën dhe pasi u ula poshtë gjëja e parë që më erdhi ishte të fusja lekët në brekë”.