“GJITHÇKA PO SHKONTE PËR MREKULLI DERISA…”/ Luana Vjollca shkatërron makinën në mes të shkretëtirës (FOTO) – AlpeGossip
“GJITHÇKA PO SHKONTE PËR MREKULLI DERISA…”/ Luana Vjollca shkatërron makinën në mes të shkretëtirës (FOTO)

“GJITHÇKA PO SHKONTE PËR MREKULLI DERISA…”/ Luana Vjollca shkatërron makinën në mes të shkretëtirës (FOTO)

Pas përfundimit të “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca është nisur me pushime. Moderatorja ndodhet në Dubai dhe nuk i ka kursyer fotot apo videot në rrjete sociale.

Me anë të një postimi të bërë së fundmi në Instagram, ajo ka treguar se i ka ndodhur një incident. Moderatorja ka shkatërruar makinën e saj të kuqe në mes të shkretëtirës.

“Gjithcka po shkonte per mrekulli derisa shkaterrova makinen time te kuqe mes shkretetires dhe perfundova me blune te ciles sme lane ti jepja me”, ka shkruar ajo.