NJË 50 VJEÇARE SI JENIFER ANISTON/ Aktorja shfaqet e thjeshtë dhe e lumtur në setin e serialit të ri – AlpeGossip
NJË 50 VJEÇARE SI JENIFER ANISTON/  Aktorja shfaqet e thjeshtë dhe e lumtur në setin e serialit të ri

NJË 50 VJEÇARE SI JENIFER ANISTON/ Aktorja shfaqet e thjeshtë dhe e lumtur në setin e serialit të ri

Jennifer Aniston është fotografuar nga paparacët në sheshxhirimet e serialit më të ri ku është pjesë, bashkë me disa nga emrat më të njohur të kinematografisë. Ajo ishte e shoqëruar nga tre truproja që nuk ju ndanë derisa u bë pjesë e grupit. Jennifer ishte e veshur me një palë xhinse, çizme, bluzë të zezë të thjeshtë dhe një palë syze në ngjyrë kafe.

Hard at work: Jennifer Aniston was back on the set of the new Apple series in Century City, Los Angeles on Wednesday, rocking a casual look as she prepared to get to work

Delighted: The Friends star, 50, was in high spirits as she arrived on location, flanked by three bodyguards

Aktorja 50-vjeçare dukej e lumtur dhe shumë në humor që nga fillimi deri në fund të xhirimeve. Shpesh bisedonte me kolegët dhe drjetuesit duke shprehur kështu pozitivitet. Kujtojmë se disa muaj më parë, Aniston u nda nga partneri i saj në mënyrë të papritur dhe që prej asaj kohe është beqare.

Multi-talented: As well as acting, Jennifer and fellow actress Reese Witherspoon will serve as producers on the forthcoming Apple drama