ZBULOHET MË NË FUND/ Nevina Shtylla ikën nga “Klan” dhe nënshkruan me “Top Channel” – AlpeGossip
ZBULOHET MË NË FUND/ Nevina Shtylla ikën nga “Klan” dhe nënshkruan me “Top Channel”

ZBULOHET MË NË FUND/ Nevina Shtylla ikën nga “Klan” dhe nënshkruan me “Top Channel”

Pas një viti të suksesshëm në moderimin e ‘Jo vetëm modë’, Nevina Shtylla përflitet se nuk do të jetë më pjesë e tij. Moderatorja nuk ka preferuar të flasë për të ardhmen e saj në këtë emision dhe televizionin ‘Klan’. Ajo nuk ka treguar asgjë mbi projektet e reja, duke ja lënë gjithçka kohës. Megjithatë burime për ‘revistawho.com’ thonë se Nevina do të nisë moderimin në emisionin ‘Procesi Sportiv’ në ‘Top Channel’. Këto zëra pohojnë se Nevina do të jetë në drejtimin e emisionit të njohur sportiv, por ende nuk dihet kush do të jetë krah saj. Nevina nuk eksploruar më parë në fushën e sportit dhe kjo do të jetë ndër eksperincat e saj të para si moderatore sportive. E kontaktuar nga ‘revistawho.com’, Nevina ka zgjedhur të mos prononcohet dhe ne do të na duhet të presim edhe ca sa gjithçka të jetë zyrtare.