Mami i Gjikos publikon foton me Elita Rudin/ Vëmendjen e merr barku i rrumbullakët i moderatores – AlpeGossip
Mami i Gjikos publikon foton me Elita Rudin/ Vëmendjen e merr barku i rrumbullakët i moderatores

Mami i Gjikos publikon foton me Elita Rudin/ Vëmendjen e merr barku i rrumbullakët i moderatores

Prej kohësh qarkullojnë fjalë se Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër pasi moderatorja e njohur është në pritje të ëmbël. Anullimi i dasmës, në 23 gusht që do të kurorëzonte lidhjen e tyre, i shtoi dhe më tepër dyshimet. Fillimisht filluam të vërenim një ndryshim tek Elita nga disa foto të postuara prej saj, ku barku i dukej i rrumbullakosur.

Tashmë fansat thuajse janë të gjithë të bindur se Elita është shtatzënë dhe kjo foto e Elitës me mamin e Gjikos, vjehrrën e saj tregon shumë. Në foton më poshtë Elita shihet se ka një bark të rrumbullakët, por tani ja lëmë dyshes së famshme ta pranojnë ose mohojnë se deri më tani nuk kanë reaguar për këto lajme