"SHPRESOJ TA DISH SA TË DUA"/ Era Istrefi i shpreh ndjenjat publikisht këtij personi (FOTO) - AlpeGossip
“SHPRESOJ TA DISH SA TË DUA”/ Era Istrefi i shpreh ndjenjat publikisht këtij personi (FOTO)

“SHPRESOJ TA DISH SA TË DUA”/ Era Istrefi i shpreh ndjenjat publikisht këtij personi (FOTO)

Këngëtarja e njohur e hitit “Bon Bon”, Era Istrefi, është një ndër këngëtaret më të ndjekura në rrjete sociale, e cila ka mbledhur plot 1 milionë fansa në profilin e saj në Instagram.

Në një foto të publikuar në Instastory, ajo ka uruar publikisht për ditëlindje mbesën e saj Renee, duke i treguar para të gjithëve se sa shumë e do.

“Gëzuar ditëlindjen mbesës time princeshë, Renee. Jam kaq e lumtur dhe krenare për ty. Shpresoj ta dish sa shumë të dua ëngjëll i vogël.”- shkruan Era krahas postimit.