NEVINA SHTYLLA BËHET NUSE/ Prezantuesja mahnit me pamjen (FOTO) - AlpeGossip
NEVINA SHTYLLA BËHET NUSE/ Prezantuesja mahnit me pamjen (FOTO)

NEVINA SHTYLLA BËHET NUSE/ Prezantuesja mahnit me pamjen (FOTO)

Nevina Shtyllën këtë sezon televiziv po e shohim si prezantuese të “Proçesit sportiv” krah Edi Manushit ndërkohë që ajo vazhdon të jetë në vëmendje të medias e sidomos çështja se në cilin e ekran do ta shihnim pas largimit nga TV Klan u komentua shumë.
Pavarësisht kësaj, Nevina sot i ka habitur të gjithë duke u bërë nuse. Ka qenë grimieri Arbër Bytyqi që ka postuar një foto të prezantueses me fustanin e bardhë të nusërisë dhe me një buzëqeshje mahnitëse.

Mirëpo siç duket Nevina thjesht po përgatitet për ndonjë set fotografik pasi përveçse prezantuese ajo është edhe modele dhe është shpallur “Miss Shqiperia 2010”.