I SURPRIZON TË GJITHË/ Xhemi Shehu shfaqet në publik më bashkëshortin (FOTO) – AlpeGossip
I SURPRIZON TË GJITHË/ Xhemi Shehu shfaqet në publik më bashkëshortin (FOTO)

I SURPRIZON TË GJITHË/ Xhemi Shehu shfaqet në publik më bashkëshortin (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu tregohet shumë diskrete për jetën private. Foto me bashkëshortin, Xhemi nuk ka preferuar te postoje ne rrjete sociale duke e mbajtur larg syrit te publikut.

Por së fundmi, moderatorja i ka surprizuar të gjithë me një postim në InstaStory ku shfaq si rrallehere bashkeshortin.

Xhemi ka treguar se e ka kaluar ditën me familjen dhe nga larg ka fotografuar bashkëshortin me djalin duke ecur krah njërit tjetrit.

Kujtojmë që bashkeshorti i Xhemit quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.