‘Të dyja rivale të grupit tonë’, shihni çfarë thotë reperi kosovar për Encën dhe Çiljetën (FOTO) – AlpeGossip
‘Të dyja rivale të grupit tonë’, shihni çfarë thotë reperi kosovar për Encën dhe Çiljetën (FOTO)

‘Të dyja rivale të grupit tonë’, shihni çfarë thotë reperi kosovar për Encën dhe Çiljetën (FOTO)

Rival me OTR, reperi kosovar ka dy fjalë për ‘ish-mbretëreshën’ e grupit OTR dhe Çiljeta Xhilagën.

U be gati nje vit qe Enca nuk është me ne grupin OTR dhe shumë vajza mundohen të marrin titullin e saj si ‘mbretëreshë’ e grupit. Edhe Çiljeta është një ndër pjesëtaret e këtij labeli, por këtë herë nuk do flasim për suksesin e tyre, pasi reperi i njohur kosovar ka dy fjalë për vajzat. Bëhet fjalë për Skivin. I ftuar në emisionin “Mirage”, ai ka qenë i ‘detyruar’ të zgjidhte mes Encës dhe Ciljetës.

“Shumë pyetje e mirë, të dyja kanë qenë rivale të grupit tonë por të dyja i kam shoqe. Çiljeta shumë ‘nice’ por dua të shkoj me Enca-n.”, shprehet Skivi.