Kur është krah kësaj femre, Ledri Vula nuk rri dot serioz (FOTO) - AlpeGossip
Kur është krah kësaj femre, Ledri Vula nuk rri dot serioz (FOTO)

Kur është krah kësaj femre, Ledri Vula nuk rri dot serioz (FOTO)

Si në skenë ashtu edhe në jetën e përditshme, zakonisht Ledri shfaqet serioz.

Reperi gëzon simpatinë e gjinisë femërore dhe kjo është mëse e dukshme në daljet e tij skenike. E duke qenë një ndër meshkujt më të preferuar, nuk mund të mos ishte edhe shumë i përfolur për lidhjet sentimentale me femrat, edhe me ato të njohura. Megjithatë 30 vjeçarin rrallë e sheh në shoqërinë e femrave dhe këtë herë vëmendjen e tij e ka ‘rrëmbyer’ moderatorja simpatike Albana Osmani. Ledri ishte personazhi i radhës publik që i bashkohet kauzës së Albanës për të ndihmuar fëmijët. Ai veshi bluzën me luledielli, por ka një problem. Të qeshurat nuk e lënë të qëndrojë serioz as për një foto të vetme.