U SHFAQ PËR HERË TË PARË NË RRJETET SOCIALE/ Vajzës së Alketa Vejsiut i ndodh e papritura – AlpeGossip
U SHFAQ PËR HERË TË PARË NË RRJETET SOCIALE/ Vajzës së Alketa Vejsiut i ndodh e papritura

U SHFAQ PËR HERË TË PARË NË RRJETET SOCIALE/ Vajzës së Alketa Vejsiut i ndodh e papritura

Pak ditë më parë vajza e Alketa Vejsiut, Nikol, bëri publike llogarinë e saj në Instagram. Ajo u shfaq për herë të parë në rrjete sociale, duke publikuar dy foto që morën vëmendjen e të gjithëve.

Bjonde dhe me sy blu, Nikol mori komplimente të shumta nga publiku dhe duhet thënë se i ngjan shumë të ëmës.

 

Nikol kishte një profil diskret në Instagram me ndjekës vetëm miqtë dhe të afërmit, por që kur e bëri llogarinë publike gjërat ndryshuan. Ajo ka arritur më shumë se 11 mijë ndjekës në shumë pak ditë.