”BELI JOT KY APO RROFTË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”BELI JOT KY APO RROFTË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”BELI JOT KY APO RROFTË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Trejsi Sejdini ka postuar një foto ku duket me të vërtetë seksi por një ndjekëse mendon se ajo nuk duket tamam kështu në të vërtetë, por siç e dimë tashmë, photoshopi bën çudira.

Adelina Tahiri ka postuar një foto ku duket një pjesë e  trupit të saj tepër në formë. Një ndjekëse e pyet nëse është me të vërtetë beli i saj apo është photoshop ndërkohë që një komentuese më lartë mendon se është kjo e dyta.

Tuna ka ndarë me fasnsat e saj një foto ku duket tepër e bukur dhe e kurur në maksimum. Një ndjekëse e pyet se sa krem ka hedhur. Sepse sigurisht, tani e dimë se makeup-i bën një ndryshim shumë të madh dhe s’jemi të sigurt nëse disa njerëz ngjajnë dhe në të vërtetë ashtu siç janë kur lyhen. /AlpeGossip.al