U SUPRIZUAM/ Almeda dhe Tolgahan zbulojnë gjininë e bebit që do vijë në jetë (FOTO) – AlpeGossip
U SUPRIZUAM/ Almeda dhe Tolgahan zbulojnë gjininë e bebit që do vijë në jetë (FOTO)

U SUPRIZUAM/ Almeda dhe Tolgahan zbulojnë gjininë e bebit që do vijë në jetë (FOTO)

Pak ditë më parë u mësua nga mediat turke lajmi se Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti ishin gëzuar shumë kur kishin marrë lajmin e ëmbël nga një kontroll rutinë në spital.
Almeda u shpreh shumë e lumtur që do të bëhet nënë dhe ditën e sotme bukuroshja shqiptare ka zbuluar edhe gjininë.

Almeda dhe Tolgahan do bëhen me djalë. Çifti ka mbajtur një festë me familjarët dhe miqtë e disa foto e video nga festa i ka postuar Almeda e cila shkruan në një prej postimeve: “Është djalë”.