"PËR TY ZIHEM ME GRUAN"/ Ndjekësi ja thotë të gjitha këngëtares shqiptare (FOTO) - AlpeGossip
“PËR TY ZIHEM ME GRUAN”/ Ndjekësi ja thotë të gjitha këngëtares shqiptare (FOTO)

“PËR TY ZIHEM ME GRUAN”/ Ndjekësi ja thotë të gjitha këngëtares shqiptare (FOTO)

Fiksimi i disa meshkujve për këngëtaret arrijnë deri aty saqë i krijojnë vetes probleme në familje. Diçka e tillë i ka ndodhur edhe fansit të këngëtares shqiptare, Aida Doçi. Kjo e fundit teksa u përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instagram mori një deklaratë surprizuese.

“Shpesh herë je arsyeja që zihem me gruan,”- shkruan ndjekësi dhe ylli i muzikës i sqaron se thjesht po këndon. “Hahaha edhe këtë e dëgjova, s’jam duke bërë asgjë, thjesht po këndoj,”- përgjigjet Aida.