“FLOKËT E KUQE JANË TË RREZIKSHME”/ Publikoi FOTO me look-un e ri, por vëmëndjen e merr tatuazhi në zonën intime – AlpeGossip
“FLOKËT E KUQE JANË TË RREZIKSHME”/ Publikoi FOTO me look-un e ri, por vëmëndjen e merr tatuazhi në zonën intime

“FLOKËT E KUQE JANË TË RREZIKSHME”/ Publikoi FOTO me look-un e ri, por vëmëndjen e merr tatuazhi në zonën intime

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana vjollca gjatë këtyre ditëve bëri një ndryshim drastik në pamje. Ajo i leu flokët e saj në ngjyrë portokalli, duke marrë kështu një pamje ndryshe nga ajo e zakonshmja prej biondeje.

Këto ditë, ajo është zhvednosur në Prishtinë, ku ka realizuar dhe fotot e fundit.  Vjollca pozoi e veshur me një fustan të zi të gjatë, me një prerje anash, duke vënë kështu në pah këmbët e saj në atraktive.

Në njërën prej fotografive, Luana gjithashtu vuri në dukje pak nga tatuazhi i saj në zonën intime. “Flokët e kuqe janë të rrezikshme”, shkroi këngëtarja dhe moderatorja  në mbishkrimin e këtyre fotografive.

 

 

Luana përndryshe është shumë e komentuar për paraqitjet e tilla në rrjetin social Instagram, ku ndiqet nga mbi dy milionë ndjekës.

  • foto galeri