“AVASH SE U ÇMENDE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“AVASH SE U ÇMENDE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“AVASH SE U ÇMENDE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Aulona Musta ka pozuar një foto seksi ku në pah i dalin qukat dhe nishanet, por s’mbetet pa u vënë re edhe edhe tatuazhi flutur mes shpatullave. Moderatorja ka shprehur me këtë foto se të gjithë ata që kanë quka ose nishane s’kanë pse të ndihen në siklet. Mirëpo ajo e ka dhënë këtë mesazh duke u shfaqur dhe tepër joshëse. Kjo ka bërë që të ketë edhe komente “thumbuese” si: “Avash se u cmende pas hundes”, duke rikujtuar kështu ndërhyrjen që Aulona bëri për të ndryshuar pamjen e hundëse së saj.

Fero Fera ka publikuar një foto në kënd të afërt me fytyrën e tij, me një palë syze që bien menjëherë në sy. “A ja ke nis edhe me saldu o pnane a ahahahhhaha” i komenton njëri nga ndjek♪7sit e tij duke iu referuar kështu syzeve të reperit për nga forma që kanë.

Luana Vjollca u shfaq e veshur e gjitha me të kuqe dhe i “tërboi” të gjithë fansat e saj. Duke kërcyer dhe e buzëqeshur duket se ky ka qenë një moment shumë i lumtur për të. “Po ti te cili emision do martohesh” i komenton njëri nga fansat duke i nënkuptuar se mqs ajo do të ketë një emision ku të rinjtë dhe të rejat do të njihen e do të krijohen histori dashurie.

ALPEgossip.al