“RIP FERO”/ Reperin e fusin në arkivol dhe publikon momenti i frikshëm (VIDEO) – AlpeGossip
“RIP FERO”/ Reperin e fusin në arkivol dhe publikon momenti i frikshëm (VIDEO)

“RIP FERO”/ Reperin e fusin në arkivol dhe publikon momenti i frikshëm (VIDEO)

Edhe pse është mjaf ti ri në moshë , Fero ka arritur të korrë një sukses të jashtëzakonshëm duke u kthyer në një fenomen dhe një prej reperve më të komentuar në media.

Duket se ai është mjaft i paparashikueshëm dhe sjell gjithmonë risi me muzikën e tij, por së fundmi reperi i shumë HIT-eve duket se ka ‘ngrirë’ zemrat e të gjithë fansave të tij në Instagram.

Në videon e postuar reperi del nga arkivoli duke qeshur, në mënyrë për të uruar Halloween.

“R.I.P Fero” shkruan ai në Instagram.

Vlen të thuhet se nuk është hera e parë që Fero tremb fansat, të cilët edhe më herët e panë nga afër në koncert ku u shfaq në skenë në një arkivol teksa muzika luhej në sfond.

View this post on Instagram

Rip Fero

A post shared by BONA FAM OUT NOW 💗 (@ferofera) on