NUK NJIHET/ Ajola Xoxa bën ndryshimin drastik dhe duket e mahnitsheme (FOTO) – AlpeGossip
NUK NJIHET/ Ajola Xoxa bën ndryshimin drastik dhe duket e mahnitsheme (FOTO)

NUK NJIHET/ Ajola Xoxa bën ndryshimin drastik dhe duket e mahnitsheme (FOTO)

Me 6 shtator, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë, pasi u bekuan me një vogëlush, të cilin e pagëzuan me emrin Kajan. Prindërit e rinj kanë zgjedhur që të mos shfaqin në rrjetet sociale imazhin e vogëlushit dhe të gjithë po presim të shohim se kujt i ngjan vogëlushi.

Por disa javë pas lindjes, Ajola Xoxa ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u bërë edhe ajo pjesë e familjes së bjondeve.

Ajola duket edhe më e ëmbël me modelin e ri të flokëve. Në fotot e bëra publike, ajo pozon e lumtur, duke buzëqeshur, e veshur me një fustan të zi. Mesa duket, nënës së re i ka pëlqyer ndryshimi në pamje.